לא מצליחים להיפטר מכאבי הקרסול שלכם?
מלאו את הפרטים ונציג אפוסתרפיה יחזור אליכם בהקדם!
שיטת אפוסתרפיה מבוססת על ידי מערכת הליכה המוצמדת לסוליית הנעל ומותאמת באופן אישי לכל מטופל. מחקרים מוכיחים כי הטיפול יעיל ושיעורי ההצלחה שלו גבוהים מאוד. עד כה טופלו מעל 60,000 מטופלים בישראל, והטיפול נכנס לבתי חולים בארץ ובארצות הברית. באתר זה תמצאו המלצות רבות על הטיפול. אל תתנו לכאבים להפריע לכם לחיות, מלאו פרטיכם וקבלו ייעוץ ומבדק הליכה במרכז אפוס חינם ללא כל התחייבות.
שם: דוא"ל: טלפון:
-
מהי שיטת אפוס?
טיפול אפוס הינו טיפול רפואי יעיל, בטוח, לא תרופתי ולא פולשני, המסייע בהפחתת הכאב ובשיפור התפקוד לסובלים מכאבי גב, כאבי ברכיים, כאבי ירך, כאבי קרסול וכאבים בכף הרגל.
טיפול אפוס מבוסס על הליכה באמצעות מערכת ההליכה של אפוס כאשר היחידות הביו מכאניות במערכת זו מותאמות אישית לכל אחד באופן שמפחית כאב ומשפר תפקוד.
השימוש במערכת אפוס יכול להתבצע בבית במשרד או בכל מקום בו הינה שוהה המטופל. שיטת אפוס מבוססת על עקרונות טיפול מוכחים ושילובם יחד גורם להפחתה משמעותית של כאבי הקרסול וכף הרגל.

מערכת ההליכה של אפוס

טיפול אפוס מבוסס על הליכה. בזמן הליכה כל רגל נושאת לסירוגין את משקל הגוף. משקל זה יוצר עומס במפרקים השונים לאורך הגפיים התחתונות והגב. בתגובה לעומסים אלו, השרירים המייצבים מתכווצים בצורה מתואמת ותומכים במפרקים. בכל צעד, נקודות הדריכה בכף הרגל הן אלו המכתיבות כיצד יחולק העומס, מי מבין השרירים יגיב ובאיזה אופן.
מערכת ההליכה של אפוס, המותאמת אישית לך, כוללת יחידות ביו מכאניות קמורות המוצמדות לסוליית נעליים ייעודיות. יחידות אלו ממוקמות בשני אזורי הדריכה נושאי העומס בכף הרגל: העקב וקדמת כף הרגל. מיקומן המדויק של היחידות ומאפייניהן נקבעים על ידי מטפל אפוס לכל מטופל באופן אישי.
הליכה במערכת ההליכה של אפוס במהלך התפקוד היום יומי מביאה ללמידה אוטומטית של הפעלת שרירים נכונה בגב ובאגן, בצורה מתואמת ומאוזנת ומאפשרת אלפי אימונים חוזרים ונשנים במנח הרצוי, מה שמסייע להפחתת הכאבים ולמניעת הישנותם.
מטופלי אפוס שטופלו בעזרת מערכת הליכה ייחודית של אפוס, שיפרו את מדדי ההליכה שלהם באופן משמעותי. לאחר טיפול אפוס ההליכה שלהם הייתה מהירה יותר, סימטרית יותר ובצעדים גדולים יותר, דבר המצביע על הפחתה בכאב.
נעלי אפוס
לקבלת בדיקת התאמה במרכז אפוס חינם וללא התחייבות לחצו כאן

מערכת ההליכה של אפוס מאפשרת
  • הסטת עומס מהאזור הפגוע במפרק ופיזורו באופן שיפחית כאב, וזאת על ידי שינוי נקודות הדריכה במערכת ההליכה ניתן להסיט את העומסים מהגב ולהפחית כאבים.
  • שיקום השליטה העצבית-שרירית. על ידי התאמת מידת הקמירות של היחידות הביו-מכאניות ודרגת גמישותן מדמה ההליכה במערכת ההליכה של אפוס הליכה על משטחים שאינם ישרים וחלקים, ומאפשרת אלפי אימונים עדינים חוזרים ונשנים של השרירים המייצבים סביב המפרק. במטופלים הסובלים מכאבי גב, היחידות הביו-מכאניות מותאמות אישית באופן שיבטיח חיזוק ופעולה מתואמת ומתוזמנת של השרירים המייצבים בבטן, בגב ובאגן (Core Stability).
טיפול אפוס מבוסס על העיקרון הביו-מכאני ששינוי בנקודות הדריכה בהליכה מביא לפיזור עומסים שונה במפרקי הגוף והליכה על יחידות קמורות מאמנת את השרירים המייצבים לעבוד נכון ומתואם. כך מופחת הכאב ומשתפר התפקוד.
טיפול אפוס מאפשר תרגול אופטימאלי
  • התרגול מתבצע במנח מופחת כאב
  • התרגול פונקציונאלי ומתבצע תוך כדי תפקוד במהלך פעילויות היום יום
  • התרגול אוטומטי- מתבצע באופן לא מודע
  • התרגול מבטיח רפיטיציות רבות היות ומתבצע תוך כדי הליכה (בחצי שעה של הליכה יש כאלף צעדים=אלף רפיטיציות)
בתמונה ניתן לראות את מערכת ההליכה של אפוס ואת היחידות הביומכאניות הניתנות לכיוון ולהתאמה

מערכת ההליכה של אפוס

לקבלת בדיקת התאמה במרכז אפוס חינם וללא התחייבות לחצו כאן

טיפול אפוס מסובסד על ידי קופות החולים

תוכל/י לטפל בכאבים שלך לא צורך בניתוח באמצעות טיפול אפוס!

לקבלת יעוץ ומבדק הליכה חינם ללא התחייבות מלא/י את פרטייך כאן!

טיפול אפוס

 

למידע אודות מרכז אפוס לחץ כאן