לא מצליחים להיפטר מכאבי הקרסול שלכם?
מלאו את הפרטים ונציג אפוסתרפיה יחזור אליכם בהקדם!
שיטת אפוסתרפיה מבוססת על ידי מערכת הליכה המוצמדת לסוליית הנעל ומותאמת באופן אישי לכל מטופל. מחקרים מוכיחים כי הטיפול יעיל ושיעורי ההצלחה שלו גבוהים מאוד. עד כה טופלו מעל 60,000 מטופלים בישראל, והטיפול נכנס לבתי חולים בארץ ובארצות הברית. באתר זה תמצאו המלצות רבות על הטיפול. אל תתנו לכאבים להפריע לכם לחיות, מלאו פרטיכם וקבלו ייעוץ ומבדק הליכה במרכז אפוס חינם ללא כל התחייבות.
שם: דוא"ל: טלפון:
-
מרכז אפוס לטיפול בכאבי קרסול וכף רגל
טיפול אפוס פותח על ידי שני רופאים ישראלים, ד"ר אבי אלבז וד"ר עמית מור. הטיפול מציג גישה חדשנית ופורצת דרך בכל הקשור להבנת וחקר בעיות שלד-שריר בגוף האדם, מהלך התפתחותן עם השנים, השפעתן על התפקוד ומניעתן באופן הבטוח והנוח ביותר, המשתלב בחיי היום יום.

שיעור ההצלחה הגבוה של טיפול אפוס מיוחס לגישה הייחודית בפשטותה, המבוססת על תנועה והליכה ומבטיחה היענות גבוהה מאוד לטיפול. הטיפול מותאם אישית ומתבצע בסביבה הטבעית שלך באופן המאפשר לך להיות פעיל/ה וחיוני לאורך זמן.

במרכזי אפוס ישנו צוות מקצועי ומיומן של פיזיותרפיסטים מומחים לטיפול בשיטת אפוס וצוות קשרי מטופלים לייעוץ והכוונה טלפונית.

חברת אפוס נוסדה בשנת 2004 בישראל וכיום קיימים בארץ שני מרכזים של אפוס: בהרצליה פיתוח ובחיפה. במהלך 2009 נפתחו באנגליה שני מרכזים נוספים:  Bupa wellness centre- Reading ו- Bupa wellness centre- Solihull.

במרכזי אפוס מתקיימים ייעוץ ראשוני, בדיקת התאמה ובדיקות מעקב.
חברת אפוס
ניתן לקבוע פגישת ייעוץ ובדיקת התאמה חינם וללא כל התחייבות (אורך הבדיקה כשעתיים וחצי)

לקבלת יעוץ ומבדק הליכה חינם ללא התחייבות מלא/י את פרטייך כאן!


ייעוץ ראשוני ובדיקת התאמה
במהלך הפגישה נערכת בדיקה קלינית מקיפה הכוללת מעבדת הליכה ממוחשבת ומתן ייעוץ מקצועי לגבי התאמתך לטיפול על ידי פיזיותרפיסט מוסמך מומחה לטיפול אפוס. מטפל אפוס מתאים לכל מטופל באופן אישי את מערכת הליכה של אפוס בהתאם לצרכיו ובונה לו תכנית טיפול אישית הדרגתית אותה ניתן לבצע בבית, במשרד או בחוץ, בזמן הנוח ביותר עבור המטופל.

בדיקות מעקב
בדיקות מעקב אחר ההתקדמות בטיפול נערכות בהתאם להמלצת המטפל במטרה לעקוב אחר התקדמות המטופל. בבדיקות המעקב מתבצעת הערכה מחודשת של מצבו ובדיקה חוזרת במעבדת הליכה ממוחשבת. בהתאם לצורך, ימליץ מטפל אפוס על כיוון מחדש של מערכת ההליכה של אפוס ויתאים את תכנית הטיפול בהתאם להתקדמות האישית של כל מטופל ומטופל. בדיקת המעקב אורכת כ-30 עד 45 דקות.

ייעוץ טלפוני
צוות קשרי מטופלים נמצא לשירות המטופלים של אפוס בכל נושא: קבלת מידע,  קביעת מועדי בדיקה ולכל שאלה שעולה במהלך הטיפול.

מה כוללת חבילת הטיפול של אפוס?
  • ייעוץ ראשוני ובדיקה קלינית
  • מערכת הליכה של אפוס המכוונת לפי צרכיך
  • תוכנית טיפול אישית
  • 3 בדיקות מעקב
  • בדיקה במעבדת הליכה ממוחשבת בכל מפגש טיפולי

תוכל/י לטפל בכאבים שלך לא צורך בניתוח באמצעות טיפול אפוס!

לקבלת יעוץ ומבדק הליכה חינם ללא התחייבות מלא/י את פרטייך כאן!