לא מצליחים להיפטר מכאבי הקרסול שלכם?
מלאו את הפרטים ונציג אפוסתרפיה יחזור אליכם בהקדם!
שיטת אפוסתרפיה מבוססת על ידי מערכת הליכה המוצמדת לסוליית הנעל ומותאמת באופן אישי לכל מטופל. מחקרים מוכיחים כי הטיפול יעיל ושיעורי ההצלחה שלו גבוהים מאוד. עד כה טופלו מעל 60,000 מטופלים בישראל, והטיפול נכנס לבתי חולים בארץ ובארצות הברית. באתר זה תמצאו המלצות רבות על הטיפול. אל תתנו לכאבים להפריע לכם לחיות, מלאו פרטיכם וקבלו ייעוץ ומבדק הליכה במרכז אפוס חינם ללא כל התחייבות.
שם: דוא"ל: טלפון:
-

Email גרסת הדפסה

אילו בדיקות אעבור במרכז אפוס?

Rating:
 
Vote for this:
Good - Bad

Answer

ייעוץ ראשוני ובדיקת התאמה
במהלך הפגישה נערכת בדיקה קלינית מקיפה הכוללת מעבדת הליכה ממוחשבת ומתן ייעוץ מקצועי לגבי התאמתך לטיפול על ידי פיזיותרפיסט מוסמך מומחה לטיפול אפוס. מטפל אפוס מתאים לכל מטופל באופן אישי את מערכת הליכה של אפוס בהתאם לצרכיו ובונה לו תכנית טיפול אישית הדרגתית אותה ניתן לבצע בבית, במשרד או בחוץ, בזמן הנוח ביותר עבור המטופל. אורך הייעוץ ובדיקת ההתאמה כשעתיים וחצי.

בדיקות מעקב
בדיקות מעקב אחר ההתקדמות בטיפול נערכות בהתאם להמלצת המטפל במטרה לעקוב אחר התקדמות המטופל. בבדיקות המעקב מתבצעת הערכה מחודשת של מצבו ובדיקה חוזרת במעבדת הליכה ממוחשבת. בהתאם לצורך, ימליץ מטפל אפוס על כיוון מחדש של מערכת ההליכה של אפוס ויתאים את תכנית הטיפול בהתאם להתקדמות האישית של כל מטופל ומטופל. בדיקת המעקב אורכת כ 30 עד 45 דקות.

ייעוץ טלפוני
צוות קשרי מטופלים נמצא לשירות המטופלים של אפוס בכל נושא: קבלת מידע,  קביעת מועדי בדיקה ולכל שאלה שעולה במהלך הטיפול.

למידע נוסף על טיפול אפוס ולקבלת בדיקת התאמה חינם וללא התחייבות לחצו כאן

טיפול אפוס

 

 

 

 

 

 

 

 

 

למידע נוסף אודות טיפול אפוס לחץ כאן

 

קטגוריה

Tags for this item