לא מצליחים להיפטר מכאבי הקרסול שלכם?
מלאו את הפרטים ונציג אפוסתרפיה יחזור אליכם בהקדם!
שיטת אפוסתרפיה מבוססת על ידי מערכת הליכה המוצמדת לסוליית הנעל ומותאמת באופן אישי לכל מטופל. מחקרים מוכיחים כי הטיפול יעיל ושיעורי ההצלחה שלו גבוהים מאוד. עד כה טופלו מעל 60,000 מטופלים בישראל, והטיפול נכנס לבתי חולים בארץ ובארצות הברית. באתר זה תמצאו המלצות רבות על הטיפול. אל תתנו לכאבים להפריע לכם לחיות, מלאו פרטיכם וקבלו ייעוץ ומבדק הליכה במרכז אפוס חינם ללא כל התחייבות.
שם: דוא"ל: טלפון:
-

שאלות נפוצות

נקע בקרסול

נקע בקרסול הינה אחת הבעיות הנפוצות, בעיקר אצל ספורטאים. במידה והנקע לא מטופל כמו שצריך, הסיכוי לנקעים חוזרים גדול מאוד. פה תוכלו לקבל תשובות לשאלות נפוצות בנוגע לנקעים בקרסול.
Assigned items: 3

שבר בקרסול

ישנם שני סוגים של שברים בקרסול: כתוצאה מפציעה טראומתית כגון: חבלה ישירה בקרסול, ריצה, מעידה, הליכה וכו', או כתוצאה מפעילות יתר על הרגל (שברי מאמץ). פה תוכלו לקבל תשובות לשאלות נפוצות על שברים בקרסול.
Assigned items: 2

קרע בגיד אכילס

גיד אכילס הינו הגיד הגדול ביותר בגופינו, אך הוא גם הפגיע ביותר מאחר והוא נתון לעומסים רבים בעת הליכה, קפיצה, ריצה וכו'. קרע בגיד אכילס  יכול להיות קרע חלקי/מלא, והוא שכיח מאוד בקרב ספורטאים כגון: טניסאים, אצנים, כדורגלנים וכדורסלנים מאחר וסוגי ספורט אלו גורמים להפעלה רבה של הגיד.
Assigned items: 1

דלקת בגיד אכילס

דלקת בגיד אכילס נפוצה מאוד, בעיקר אצל ספורטאים כגון: אצנים, טניסאים, כדורסלנים, כדורגלנים וכו, והיא מגיעה לכ-15% מכלל הפציעות בגפה התחתונה. ישנם שני סוגים של דלקות בגיד אכילס: דלקת חריפה בגיד אכילס Achilles Tendonitis ו- שינויים כרוניים בגיד אכילס Achilles Tendinosis.
Assigned items: 1

טיפול אפוס לכאבי קרסול

טיפול אפוס מבוסס על העיקרון הביו-מכאני ששינוי בנקודות הדריכה בהליכה, מביא לפיזור עומסים שונה במפרקי הגוף והליכה על יחידות קמורות, מאמנת את השרירים המייצבים לעבוד נכון ומתואם. כך מופחת הכאב ומשתפר התפקוד.
Assigned items: 4

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL