לא מצליחים להיפטר מכאבי הקרסול שלכם?
מלאו את הפרטים ונציג אפוסתרפיה יחזור אליכם בהקדם!
במדריך המקיף לכאבי קרסול ריכזנו עבורכם את כל המידע אודות טיפול אפוסתרפיה למניעת כאבי קרסול ושיפור התפקוד היומיומי. מחקרים מוכיחים כי שיטת אפוסתרפיה יעילה ושיעורי ההצלחה שלה גבוהים מאוד. עד כה טופלו מעל 40,000 מטופלים בארץ ובעולם בכל הגילאים ובאתר זה תמצאו המלצות רבות אודות הטיפול. אל תתנו לכאבי הקרסול להפריע לכם לחיות, מלאו פרטיכם וקבלו ייעוץ ומבדק הליכה חינם ללא כל התחייבות!
שם: דוא"ל: טלפון:
-

שאלות נפוצות

נקע בקרסול

נקע בקרסול הינה אחת הבעיות הנפוצות, בעיקר אצל ספורטאים. במידה והנקע לא מטופל כמו שצריך, הסיכוי לנקעים חוזרים גדול מאוד. פה תוכלו לקבל תשובות לשאלות נפוצות בנוגע לנקעים בקרסול.
Assigned items: 3

שבר בקרסול

ישנם שני סוגים של שברים בקרסול: כתוצאה מפציעה טראומתית כגון: חבלה ישירה בקרסול, ריצה, מעידה, הליכה וכו', או כתוצאה מפעילות יתר על הרגל (שברי מאמץ). פה תוכלו לקבל תשובות לשאלות נפוצות על שברים בקרסול.
Assigned items: 2

קרע בגיד אכילס

גיד אכילס הינו הגיד הגדול ביותר בגופינו, אך הוא גם הפגיע ביותר מאחר והוא נתון לעומסים רבים בעת הליכה, קפיצה, ריצה וכו'. קרע בגיד אכילס  יכול להיות קרע חלקי/מלא, והוא שכיח מאוד בקרב ספורטאים כגון: טניסאים, אצנים, כדורגלנים וכדורסלנים מאחר וסוגי ספורט אלו גורמים להפעלה רבה של הגיד.
Assigned items: 1

דלקת בגיד אכילס

דלקת בגיד אכילס נפוצה מאוד, בעיקר אצל ספורטאים כגון: אצנים, טניסאים, כדורסלנים, כדורגלנים וכו, והיא מגיעה לכ-15% מכלל הפציעות בגפה התחתונה. ישנם שני סוגים של דלקות בגיד אכילס: דלקת חריפה בגיד אכילס Achilles Tendonitis ו- שינויים כרוניים בגיד אכילס Achilles Tendinosis.
Assigned items: 1

טיפול אפוס לכאבי קרסול

טיפול אפוס מבוסס על העיקרון הביו-מכאני ששינוי בנקודות הדריכה בהליכה, מביא לפיזור עומסים שונה במפרקי הגוף והליכה על יחידות קמורות, מאמנת את השרירים המייצבים לעבוד נכון ומתואם. כך מופחת הכאב ומשתפר התפקוד.
Assigned items: 4

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL